Dodanie zadarmo | Môžete vrátiť tovar do 14 dní
Logo
(Po-Pia, 9-16 hod.)
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Scottova lavica HZ6

Scottova lavica HZ6 ponúka možnosť nastavenia sklonu opierky rúk v 5 stupňoch. Zároveň 8-stupňové nastavenie výšky bicepsovej opierky. Takéto možnosti... celý popis
Dostupnosť
Nie je skladom
169 €
140,83 €
bez DPH
Momentálne nie je k dispozícii
Číslo produktu:25
Doprava:Zadarmo
Vrátenie:14 dní na vrátenie tovaru
Kompletné špecifikácie

Scottova lavica HZ6 ponúka možnosť nastavenia sklonu opierky rúk v 5 stupňoch. Zároveň 8-stupňové nastavenie výšky bicepsovej opierky. Takéto možnosti nastavenia sklonu bicepsovej opierky inde nenájdete. Lavicu si tak dokážete nastaviť presne podľa vašich potrieb. Scottova lavica je vyrobená zo super odolnej konštrukcie z profilu 50x50x2 mm. Lavica je tak mimoriadne stabilná. 

Scottova lavica HZ6 a jej výhody

  • NASTAVENIE UHLA SKLONU OPIERKY RÚK - možnosť nastavenia sklonu opierky rúk v 5 stupňoch. Dosiahnete takešte lepšie výsledky pri budovaní bicepsu. Sval precvičíte v každom uhle.
  • NASTAVENIE VÝŠKY - bicepsovú opierku môžete nastaviť až v 8 stupňoch. Výšku stojanov na činku nastavíte v 5 rôznych stupňoch. 
  • 2 OPIERKY - lavica je vybavená 2 podperamy pod hrudník a ruky. Umožní Vám to zaujať správnu pozíciu počas tréningu a sústrediť sa na správne vykonanie pohybu.
  • MASÍVNA KONŠTRUKCIA - oceľová konštrukcia z profilu 50x50x2 mm zaručí bezpečnosť pri každom tréningu. Kupujete lavicu, ktorú budete používať dlhé roky. 
  • HRUBÁ 3 CM PENA - primerane tvrdá a hrubá pena na sedadle a opierkach poskytnú komfort a pohodlie pri cvičení
  • NOSNOSŤ 250 KG - pevný rám lavice na cvičenie, ktorý toho unesie naozaj veľa
  • TESTOVANÉ A SCHVÁLENÉ VYBAVENIE - lavica na cvičenie je testovaná a schválená profesormi Akadémie telesnej výchovy v Krakove

 

Sedadlo a bicepsová opierka je vybavené pohodlnou penou hrúbky 3 cm. Bicepsová opierka dokonca disponuje kvalitným dvojitým prešívaním. Kupujete vybavenie testované špičkovými špecialistami na silový tréning.

Scottova lavica HZ6 - parametre

Rozmery 70 cm x 65 cm x 77 cm
(dĺžka x výška x šírka)
Profil konštrukcie50x50x2 mm
Hmotnosť 20 kg
Nosnosť 250 kg
Dĺžka sedadla31 cm
Hrúbka peny3 cm
Šírka základne77 cm
Dĺžka základne70 cm
Výška sedadla45 cm
KategóriaH - používanie výlučne v domácnosti
Tovar zaradený v kategóriách